Wspaniały sukces naszej unihokejowej reprezentacji!

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 listopada 2019

Reprezentantki naszej szkoły po trzech wygranych turniejach - gminnym, powiatowym i półfinale wojewódzkim awansowały do Finału Wojewódzkiego. Tam stoczyły wyrównaną walkę z najlepszymi zespołami unihokejowymi z naszego województwa.  

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a trzy drużyny,  które wyprzedziły Suchy Dąb w całości składały się z profesjonalnych unihokeistek klubów odnoszących sukcesy w kraju i zagranicą. Możliwość rozegrania meczu z drużynami Fenixa Kramarzyny lub Olimpii Osowa (klubowy wicemistrz Europy) były ogromnym doświadczeniem i przygodą, gdyż wśród naszych rywalek są prawdopodobnie przyszłe reprezentantki Polski! Warto wspomnieć, że nasze reprezentantki nie przestraszyły się utytułowanych rywalek i rozegrały fantastyczne spotkania sprawiając faworytkom dużo problemów. 

Wśród drużyn, które nie trenują unihokeja profesjonalnie uplasowaliśmy się najwyżej, (w całym Województwie Pomorskim!) co uznać można za ogromny sukces!

Końcowa klasyfikacja :
1. Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni (klub. Olimpia Osowa )
2. Szkoła Podstawowa w Kramarzynach (Feniks Kramarzyny)
3. Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku (Olimpia Osowa)
4. Szkoła Podstawowa w Suchym Dębie 
5. Szkoła Podstawowa . nr 5 w Lęborku
6. Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze Kwidzyńskim.

Skład naszej wspaniałej reprezentacji:

Karolina Arseniuk, Nadia Cysza, Martyna Kowalczyk, Marcelina Kowalczyk, Karolina Grzebińska, Julia Kwaśnica, Julia Wuttkowska, Julia Kopania, Nikola Miłosz, Małgorzata Greber, Maja Dampc, Emilia Gulaszewska!

DRUŻYNA JAK RODZINA!

PS. Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym kibicom, którzy pojechali z naszą reprezentacją do Prabut i na miejscu wspaniałym dopingiem nieśli nasze zawodniczki do tego wielkiego sukcesu!

Krzysztof Zyszczak

 

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie 1

  1

 • Powiększ zdjęcie 2

  2

 • Powiększ zdjęcie 3

  3

 • Powiększ zdjęcie 4

  4

 • Powiększ zdjęcie 5

  5