Jesteś tutaj: Start / O nas

O nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Klasa 3 gimnazjum

Przejdź do - Klasa 3 gimnazjum

Bielewicz Monika, Bokotko Marianna, Chynek Natalia, Dubiella Tomasz, Gąciara Aleksandra, Grzesiuk Alicja, Horobiński Kacper, Joffers Daniel, Kasińska Weronika, Kotarski Adam, Kowalczyk Daria, Łagowski Paweł, Mamrot Mateusz, Mazepa Krystian, Pawlak Michał, Stawicki Seweryn, Szkatuła Marcela, Szylar Maciej, Tłuścik Radosław, Tomasik Klaudia, Wardowska Julia, Wieczorkowski Patryk, Wybranowski Jan, Zwierzchowski Dawid, Zwierzchowski Sebastian.

Wychowawcą jest Gracek Marzena

23 grudnia 2015

Klasa 2 b gimnazjum

Przejdź do - Klasa 2 b gimnazjum

Boroń Wiktoria, Gray Jakub, Grudzień Michał, Hynek Dawid, Jucha Kamil, Jurczyk Damian, Kajzer Mateusz, Kamiński Patryk, Kolberg Adrianna, Koszykowska Kornelia, Koszykowska Sandra, Laskowska Sandra, Lewandowska Andżelika, Nazimek Daniel, Radzymirski Szymon, Rogaczewska Kamila, Rzepecka Karolina, Sztejner Wioletta, Tatarek Daria, Zabłocka Alexandra.

Wychowawcą jest Gogolewska Adrianna

23 grudnia 2015

Klasa 2 a gimnazjum

Przejdź do - Klasa 2 a gimnazjum

Bawirsz Mateusz, Bielewicz Julia, Chynek Jakub, Czarnik Kamil, Doruch Wiktoria, Dziedzic Martyna, Gajtkowski Marcin, Grzesiuk Jagoda, Heinrich Patrycja, Iglewski Kacper, Kiljański Dawid, Komorowski Krystian, Kończyńska Martyna, Łaga Karol, Łosińska Natalia, Małek Krystian, Okrój Hanna, Olszewski Kacper, Robaczewski Kacper, Rowiński Eryk, Uber Jakub.

Wychowawcą jest Dehling Justyna

23 marca 2016

Klasa 1 b gimnazjum

Przejdź do - Klasa 1 b gimnazjum

Bielicki Adrian, Bohdan Paulina, Czarnik Andżelika, Dampc Robert, Dąbrowski Mikołaj, Drozdowska Julia, Gliniecka Małgorzata, Gliniecki Szymon, Gurbiel Gabriela, Hering Maciej, Jurczyk Agnieszka, Kostrzewski Dominik, Kotarska Alicja, Kowalczyk Dominik, Kuzimska Monika, Nazimek Marcelina, Nowakiewicz Pitr, Podbielski Szymon, Rogaczewska Wiktoria, Sasnal Jakub, Sikora Grzegorz, Szymanek Dagmara, Szymanek Dawid, Wardowska Klaudia, Wasilonek Kacper, Zabłocka Adriannna, Zelmanowski Adrian.

 

Wychowawcą jest Albiński Michał

17 marca 2016

Klasa 1 a gimnazjum

Przejdź do - Klasa 1 a gimnazjum

Brzozowska Oliwia, Chajbos Kacper, Cylkowska Martyna, Czeczotko Julia, Frąckowiak Maksymilian, Gracek Maksymilian, Hering Miłosz, Kogut Dawid, Król Małgorzata, Kuniec Kamil, Kwaśnica Oliwia, Nazimek Martyna, Pawłowicz Jan, Sikora Łukasz, Tomasik Oliwia, Zelmanowski Mateusz, Ziegert Kacper.

 

Wychowawczynią jest Kozłowska Natalia

17 marca 2016